Детали за продуктот

Ново

Темно-сини елегантни чевли

  • Темно-сина боја
  • 100% кожа

2,400.00ден

Compare
Спореди
1233. Има на Залиха .

Description

Овие чевли се вистински избор за смарт-кежуал комбинација. Најчесто се купуваат кафени и се комбинираат со деним фармерки. Овие чевли треба да бидат комфортни бидејќи ќе ги носите долг период од денот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Темно-сини елегантни чевли”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.