Детали за продуктот

Ново

Термо Блуза Base II Zip Pullover Condor

  • Материјал: 95% полиестер, 5% спандекс
  • Тежина: 0.2 кг.
  • Големини: S до XXL

1,850.00ден

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
758. Има на Залиха / .

Description

Блуза Base II термо долна облека. Ракавите располагаат со отвор за палецот.

Additional information

Големина

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Термо Блуза Base II Zip Pullover Condor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.