Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Тоник за осетлив скалп и коса Sensitive Tonic System Professional 125мл – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Тоник за осетлив скалп и коса Sensitive Tonic System Professional 125мл

За да се добие целосна апсорпција, потребно е овој тоник да се нанесува нежно кај кожата и да се масира до неколку минути со цел да се исуши косата. Според експертите, најдобро овој препарат да го користите со шампонот Sensitive 250 ml System Professional за попрецизно и длабоко чистење. Најдете ги сега на нашата веб страница!

  • 125 мл

973.00ден

1 in stock


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
195. 1 in stock .

Description

System Professional е светски познат бренд кој нуди машки производи за коса и кожа. Нуди повеќе здравје на кожата и гарантира поголема виталност на косата. Преку овој производ секој маж може да каже збогум на непријатностите, чешањето, иритација, црвенило и сувост; тоа е третман кој не го напаѓа скалпот, но има смирувачко дејство кое ги спречува многуте непријатности. Овој продукт ја прави кожата кај косата порелаксирана и косата од коренот посилна.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тоник за осетлив скалп и коса Sensitive Tonic System Professional 125мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.