Детали за продуктот

Ново

Црна машка рачна чанта

  • Црна боја
  • 100% кожа

5,000.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
806. 2 in stock / .

Description

Машка рачна чанта изработена од телешка кожа со врвен квалитет.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црна машка рачна чанта”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.