Детали за продуктот

Ново

Црни елегантни чевли

  • Црна боја
  • 100% кожа

2,400.00ден

Compare
Спореди
1232. Има на Залиха .

Description

Овие чевли се вистински избор за смарт-кежуал комбинација. Најчесто се купуваат кафени и се комбинираат со деним фармерки. Овие чевли треба да бидат комфортни бидејќи ќе ги носите долг период од денот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни елегантни чевли”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.