Детали за продуктот

New

Црни мокасини

  • Црна боја
  • Целосно кожни
  • Ортопедска влошка

1,800.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  Clear selection
1327. In stock . .

Description

Мокасините се единствената машка обувка која изгледа подеднакво добро и со костум и со кратки панталони. Особено добро изгледаат во комбинација со каки панталони и блејзер (или сако), или пак со кратки панталони и поло маица.

На многумина им се омилени поради нивната удобност. Фактот дека се комотни и практични, како и дека одлично одговараат на различни стилови, постојано ги враќа мокасините во мода.

Отмената лежерност на мокасините е нивна најголема предност, идеални се со фармерки, бермуди и панталони од различни материјали.

Additional information

Број

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни мокасини”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.