Детали за продуктот

New

Црни мокасини

  • Црна боја
  • 100% кожа

1,800.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  Clear selection
1684. In stock . .

Description

Мокасините се вистински избор за смарт-кежуал комбинација. Најчесто се купуваат кафени/црни и се комбинираат со деним фармерки најчесто во летниот период од годината. Овие чевли треба да бидат комфортни бидејќи ќе ги носите долг период од денот.

Additional information

Број

, , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни мокасини”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.