Детали за продуктот

Ново

Црни Оксфорд чевли

  • Црна боја
  • 100% кожа

2,400.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
1390. Има на Залиха / .

Description

Еден од најпознатите класични елегантни машки чевли се Оксфорд чевлите. Поради фактот дека тие се најстариот формален тип на обувки, овие чевли може да се носат со се, од смокинг па се до бизнис и кежуал стил на облекување.

Оксфорд чевлите важат за безвременски и оставаат силен впечаток каде и да се појавите.

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни Оксфорд чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.