Детали за продуктот

New

Црни Оксфорд чевли

  • Црна боја
  • 100% кожни

2,300.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Clear selection
1305. In stock . .

Description

Еден од најпознатите класични елегантни машки чевли се Оксфорд чевлите. Поради фактот дека тие се најстариот формален тип на обувки, овие чевли може да се носат со се, од смокинг па се до бизнис и кежуал стил на облекување.

Оксфорд чевлите важат за безвременски и оставаат силен впечаток каде и да се појавите.

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни Оксфорд чевли”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.