Детали за продуктот

Ново

Црни патики

  • Црна боја

2,000.00ден

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
1397. Има на Залиха .

Description

Овие патики за кратко време станаа едни од најпосакуваните, а одлични се и бидејќи можете да ги комбинирате со многу парчиња меѓу кои и џинс и маички, па дури и стилски костими за кул изглед.

 

Additional information

Број

, , , , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црни патики”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.