Детали за продуктот

Ново

Црн машки кожен паричник за картици

  • Црна боја
  • Кожен

2,000.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
800. 2 in stock / .

Description

Црн машки паричник изработен од телешка кожа со врвен квалитет, совршен избор за вашите картици.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црн машки кожен паричник за картици”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.