Детали за продуктот

Ново

Црн машки паричник

  • Црна боја
  • Кожен

2,600.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
803. 2 in stock / .

Description

Ако сакате машки кожен паричник од нашата богата понуда која се одликува со едноставност и во исто време има мали димензии, тогаш ова е вистинскиот модел за вас. Идеален е за човек кој ја сака слободата на движење и не го оптоваруваат гломазните работи околу него. Во паричникот има многу простор за вашите пари и документи, и тоа речиси и не се забележува во задниот џеб на вашите панталони.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Црн машки паричник”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.