Детали за продуктот

Шампон против првут и многу сув скалп 250мл

Начин на користење:

  • Нанесете го на влажна коса
  • Нежно масирајте со прстите низ скалпот и исплакнете го темелно
  • Повторете ако е потребно

1,086.00ден

1 in stock

237. 1 in stock . / / .

Description

Wella SP Remove Shampoo работи нежно и ефикасно да го отстрани првутот и да го спречи неговото враќање. Овој продукт има широк спектар на начини да се справи со сите причини поради кои се предизвикува првутот. Успешно се бори и против натврдокорниот првут и промовира здрава коса и скалп. Особено е погоден за чуствителни скалпови.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шампон против првут и многу сув скалп 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.