Детали за продуктот

Ново

Шоља – A boy speaks, a gentleman acts

Креативно дизајнирана шоља за кафе или чај од Тиноски. Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок. Доколку нарачувате повеќе производи, а би сакале да бидат за подарок, слободно пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

450.00ден

2 in stock

171. 2 in stock / .

Description

Креативно дизајнирана колекција на шољи од македонскиот креативец Тиноски кој е познат по уникатните рачно цртани порцелански шолји, чајници, чинии и други персонализирани подароци.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шоља – A boy speaks, a gentleman acts”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.