Детали за продуктот

Ново

Јакна Maine M’s Anorak Bungee Cord Tasmanian Tiger

  • Качулка со засилен раб која може да се прилагодува на два начини
  • Мека заштита кај брадата
  • Прилагодливи манжетни со копчиња за затворање
  • Ергономски обликувана ракави
  • Водоотпорен двонасочен патент на предната страна со внатрешна заштита од ветер
  • Патент од рабовите до половината за лесно облекување
  • Предни џебови со скриени патенти
  • Џеб на градите со патент
  • Патент-џеб на задната страна
  • Извезено лого

2,490.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
809. 2 in stock .

Description

TT Maine M’s Anorak е удобна јакна со качулка и пространи кенгур џебови направена од водоотпорниот материјал T-TC Epic.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Јакна Maine M’s Anorak Bungee Cord Tasmanian Tiger”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.