Детали за продуктот

Ново

Bradakadabra пакет две масла за брада

  • 30 мл
  • Кокосово масло
  • Витамин Е
  • Невеново масло
  • Бадемово масло
  • Етерни масла

860.00ден

3 in stock

Compare
Спореди
287. 3 in stock / / / .

Description

Пакет од две масла за брада од македонскиот бренд Bradakadabra. Висококвалитетно масло за брада од македонскиот бренд Bradakadabra. Станува збор за масло од природни состојки кои го хранат и негуваат влакното. Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена, без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.

Упатство за употреба: Ставете неколку капки на дланките и измасирајте ја брадата и мустаќите.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bradakadabra пакет две масла за брада”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.