Детали за продуктот

Ново

Bradakadabra пакет масло + восок за брада

Пакет од масло + воско за брада.

Висококвалитетно масло за брада од македонскиот бренд Bradakadabra. Станува збор за масло од природни состојки кои го хранат и негуваат влакното. Ја отплеткува брадата и го елиминира фризи-ефектот. Брадата омекнува и станува свилена, без да се сплеска. Длабински го регенерира влакното.

Брадакадабра е восок за брада чија цел е нега и обликување на Вашата брада. Станува збор за македоснки бренд кој ја пронајде совршената формула за одлично негувана и одржувана брада. Восокот е составен од природни состојки чија цел е да го хранат влакното на Вашата брада, а истовремено и да ви помогне во нејзино обликување и сјаен изглед.

900.00ден

3 in stock

286. 3 in stock / / / / .

Description

Супер пакет од македоснкиот бренд Bradakadabra. Се она што ви е потребно за негување на брадата. Восок и масло за брада, за негување и обликување на машка брада. За погуста, посјајна и негувана брада.

Восок за брада 

Состав:

 • Кокосово масло
 • шеа путер
 • путер од какао
 • масло од витамин Е
 • етерични масла

Воскот е од 50 мл.

Масло за брада

 • 30 мл
 • Кокосово масло
 • Витамин Е
 • Невеново масло
 • Бадемово масло
 • Етерни масла

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bradakadabra пакет масло + восок за брада”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.