Детали за продуктот

New

Calvin Klein Achieve (K8W371L6)

  • Аналоген часовник
  • Дебелина: 13 мм
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Дебелина: 43 мм
  • Хронограф: Да
  • Машки часовник
  • Движење: швајцарски кварц (батерија)
  • Ремче: бело/кожно
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години интернационална

19,400.00ден

6 in stock

1093. 6 in stock . / / .

Description

За пристојните и современи мажи, овој Американски специјален часовник е совршен стилски додаток. Карактерот и иновацијата се соединуваат во Calvin Klein Achieve часовник. Покрај ретро стилот, извонреден додаток се дизајните на бројчаникот кои совршено се поклопуваат со боите на часовникот. Бојата на бројчаникот е сива, надополнета со нерѓосувачки челик од 43 мм. Часовникот има хронограф и функција на движење и издржува водоотпорност до 30 метри.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calvin Klein Achieve (K8W371L6)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.