Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Calvin Klein Posh (K8Q371C1) – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Calvin Klein Posh (K8Q371C1)

  • Аналоген часовник
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Бројчаник: црна боја
  • Датум на функција
  • Хронограф
  • Движење: швајцарски кварц
  • Ремче: црно/кожно
  • Гаранција: две години интернационална
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Ширина на куќиште: 40 мм

18,800.00ден

3 in stock

653. 3 in stock . / / .

Description

Calvin Klein Posh е совршен машки часовник. Куќиштето на часовникот е направено од нерѓосувачки челик кој нуди висок квалитет, а црниот бројчаник дава високо ниво на елеганција. Карактеристики на овој часовник вклучуваат датум на функција и хронограф. Во поглед на водоотпорноста, часовникот има отпорност до 30 метри. Тоа значи дека може да се потопува во вода некој период, но не се препорачува за спортски активности и дожд. Се испраќа со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calvin Klein Posh (K8Q371C1)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.