Детали за продуктот

New

Calvin Klein Posh (K8Q371C6)

  • Аналоген часовник
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Бројчаник: сребрена боја
  • Датум на функција
  • Хронограф
  • Движење: швајцарски кварц
  • Ремче: црно/кожно
  • Гаранција: две години интернационална
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Ширина на куќиште: 40 мм

19,500.00ден

2 in stock

654. 2 in stock . / / .

Description

Calvin Klein Posh е совршен машки часовник. Куќиштето на часовникот е направено од нерѓосувачки челик кој нуди висок квалитет, а сребрениот бројчаник дава високо ниво на елеганција. Карактеристики на овој часовник вклучуваат датум на функција и хронограф. Во поглед на водоотпорноста, часовникот има отпорност до 30 метри. Тоа значи дека може да се потопува во вода некој период, но не се препорачува за спортски активности и дожд. Се испраќа со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calvin Klein Posh (K8Q371C6)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.