Детали за продуктот

Ново

Calvin Klein Posh

  • Аналоген часовник
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Бројчаник: црна боја
  • Движење: швајцарски кварц
  • Ремче: црно/кожно
  • Гаранција: две години интернационална
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Ширина на куќиште: 40 мм

12,500.00ден

5 in stock

Compare
Спореди
649. 5 in stock / / .

Description

Calvin Klein Posh е совршен машки часовник. Куќиштето на часовникот е направено од нерѓосувачки челик кој нуди висок квалитет, а црниот бројчаник дава високо ниво на елеганција. Во поглед на водоотпорноста, часовникот има отпорност до 30 метри. Тоа значи дека може да се потопува во вода некој период, но не се препорачува за спортски активности и дожд. Се испраќа со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calvin Klein Posh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.