Детали за продуктот

Ново

CALVIN KLEIN STEADFAST

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 9 мм
  • Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
  • Ширина на куќиште: 34 мм
  • Движење: Швајцарско кварцно (батерија)
  • Ремче: црно/кожно
  • Гаранција: 2 години

12,500.00ден

1 in stock

Compare
Спореди
177. 1 in stock / .

Description

Импресивен машки часовник од светскиот бренд Calvin Klein. Материјалот на куќиштето е од нерѓосувачки челик, а бојата на бројчаникот е црна што го прави овој часовник елегантен и минималистички. Часовникот е водоотпорен, но сепак не е препорачливо да биде потопен во вода. Го доставуваме со оргинална кутија и интернационална гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CALVIN KLEIN STEADFAST”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.