Детали за продуктот

New

Longines Master Collection

Longines Master Collection е часовник кој се карактеризира со:

  • Дијаметар на куќиште: 40мм
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Стакло: кристално сафирно
  • Механизам: автоматик
  • Ремче: алигаторска кожа/кафено
  • Резервна енергија: 64 часа

128,700.00ден

1 in stock

37. 1 in stock . / / .

Description

Longines е бренд на часовници кој произведува елегантни часовници уште од самиот почеток. Денеска, Master Collection е одлична илустрација на оваа карактеристика на брендот. Овој модел ги носи со себе класичната елеганција и квалитетот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Longines Master Collection”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.