Детали за продуктот

Продажба! Ново

Маица – NYC

  • Бела маица 100 % памук
  • Да се пере на темпретатура од 30 степени
  • Принт Њујорк
  • Friday колекција

990.00ден 300.00ден

  • S
  • M
  • XL
  Исчисти селекција
Compare
Спореди
N/A. Има на Залиха / / .

Description

Бела маица од нашата најнова Friday колекција. Станува збор за бела маичка инспирирана од урбаниот животен стил во метрополата Њујорк, па баш поради тоа таа е со NYC принт. Наменете е за оние мажи кои го ценат кежуал стилот. Таа е направенa од 100 % памук и задолжително треба да ја перете на температира од 30 степени, со цел да го одржите нејзиниот квалитет. Целата наша Friday колекција е направена во соработка со одличниот дизајнер Дарко Стојоски, кој се крие позади изработката на илустрациите маичките.

Additional information

Големина

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица – NYC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.