Детали за продуктот

Продажба! Ново

Машка престилка

Состав и карактеристики:

  • Димензија: 77 x 65 cm
  • Материјал: кепер
  • Одржување: рачно или машинско перење

1,550.00ден 1,250.00ден

5 in stock

Compare
Спореди
600. 5 in stock / .

Description

Креативно дизајнирана машка престилка од македонскиот креативец Тиноски. Таа претставува одличен додадок за сите оние мажи кои сакаат да ги покажат своите вештини во кујната. Уникатна и квалитетна!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Машка престилка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.