Детали за продуктот

New

Morgan’s крем за стилизирање на коса

Пакување: во стаклена тегла 120 мл

Употреба: ставете малку крем меѓу дланките и нанесете го врз измиена коса од коренот кон врвот на влакното и стилизирајте во саканата форма.

1,790.00ден

3 in stock

1754. 3 in stock . / .

Description

Лесна за употреба формула која извонредно делува на сите типови коса. Ја храни и природно ја контролира косата.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Пакуван во стаклена тегла која целосно се рециклира.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morgan’s крем за стилизирање на коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.