Детали за продуктот

New

Morgan’s масло за коса

Пакување: во стаклено шишенце 30 мл.

1,290.00ден

3 in stock

1752. 3 in stock . / .

Description

За длабок кондиционерски третман. Дава здрав сјај и виталност на сите типови коса.
Содржи масло од арган, исклучително богато со природен витамин Е.
Природно ја хидрира, храни и поправа оштетената или несредена коса.
Само две капки се доволни за да се контролира и да и се додаде сјај на сува, несредена или непослушна коса.
Пакувано во стаклено шишенце кое целосно се рециклира.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morgan’s масло за коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.