Детали за продуктот

New

Morgan’s спреј за волумен на коса

Пакување: во алуминиумско шишенце 100 мл.

Совршено решение за тенка коса. Создава природна густина и волумен. Лесно фиксира. Благодарение на формулата со пченични протеини ја потхранува косата.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.
Употреба: се користи врз влажна коса. Испрскајте ја косата, растресете ја со раце и формирајте го саканиот стил.

1,390.00ден

3 in stock

1787. 3 in stock . / .

Description

Совршено решение за тенка коса. Создава природна густина и волумен. Лесно фиксира. Благодарение на формулата со пченични протеини ја потхранува косата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morgan’s спреј за волумен на коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.