Детали за продуктот

New

Morgan’s Спреј за стилизирање на коса

Пакување: во алуминиумско шишенце 100 мл.

Спреј со средна фиксација за фина и тенка коса. Лесна формула, без маснотии, која овозможува лесно чешлање и миење на косата. Ја одржува стилизираната фризура.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Употреба: се нанесува директно врз сува коса која е веќе стилизирана.

1,390.00ден

4 in stock

1786. 4 in stock . / .

Description

Спреј со средна фиксација за фина и тенка коса. Лесна формула, без маснотии, која овозможува лесно чешлање и миење на косата. Ја одржува стилизираната фризура.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morgan’s Спреј за стилизирање на коса”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.