Детали за продуктот

New

Morgan’s Шампон за миење на брада

Пакување: во алиминиумско шишенце од 100 мл.

Шампонот за миење на брада ја чисти, потхранува и омекнува вашата брада. На тој начин брадата станува мека и лесна за обликување. За секојдневна употреба. Погоден за миење на мустаќи, средни и долги бради. Произведен од најквалитетни состојки, збогатен со арганово масло.
Со препознатлив мирис на бергамот, зелен лимон (лимета), зелен чај, мошус и масло од сандалово дрво.

Употреба: Се нанесува врз мокра брада. Шампонот најпрво се нанесува врз дланките од рацете и се трие до создавање на пена. Пената се нанесува врз брадата и се масира длабоко до корените на влакната за да се отстранат сите мртви клетки од кожата. Се плакне со топла вода.

1,390.00ден

2 in stock

1782. 2 in stock . / .

Description

Шампонот за миење на брада ја чисти, потхранува и омекнува вашата брада. На тој начин брадата станува мека и лесна за обликување. За секојдневна употреба. Погоден за миење на мустаќи, средни и долги бради. Произведен од најквалитетни состојки, збогатен со арганово масло.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morgan’s Шампон за миење на брада”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.