Детали за продуктот

Sale! New

Swatch Bambino

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 7 мм
  • Материјал на куќиште: пластика/смола
  • Ширина: 25 мм
  • Унисекс часовник
  • Бројчаник: жолта боја
  • Движење: кварцно (батерија)
  • Ремче: плаво/гумено
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години

3,300.00ден 1,815.00ден

1 in stock


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
456. 1 in stock .

Description

Swatch Bambino е функционален унисекс часовник од оригиналната колекција на Гент. Куќиштето е направено од пластика/смола кое дава висок квалитет на производот, додека бојата на бројчаникот е жолта. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен.  Тоа значи дека може да издржи дожд, но не треба да биде потопен во вода. Часовникот се испорачува со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Bambino”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.