Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
SWATCH FOUR STITCHES – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

SWATCH FOUR STITCHES

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 12 мм
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Ширина на куќиште: 43 мм
  • Функција за датум
  • Бројачник: крем боја
  • Движење: швајцарски кварц (батерија)
  • Ремче: кафено/кожно
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години

6,600.00ден

1 in stock

201. 1 in stock . / .

Description

Swatch Four Stitches важи за неверојатен и импресивен машки часовник од колекцијата Irony Big Classic. Куќиштето е направено од нерѓосувачки челик што го прави овој часовник доста квалитетен, а кремастиот бројчаник дава еден уникатен изглед. Меѓи карактеристиките на часовникот се наоѓа и функцијата за датум. Овој часовник важи за водоотпорен, но не е препорачливо да го внесувате во вода. Го доставуваме во оргинално пакување со гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWATCH FOUR STITCHES”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.