Детали за продуктот

Ново

Swatch Glaceon (SUOW163)

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 9.85 мм
  • Материјал на куќиште: пластика/смола
  • Ширина: 41 мм
  • Бројчаник: сина боја
  • Движење: кварцно (батерија)
  • Ремче: бело/гумено
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години
  • Унисекс часовник

4,200.00ден

3 in stock

Compare
Спореди
1267. 3 in stock / .

Description

Swatch Glaceon е функционален унисекс часовник од оригиналната Transformation колекција. Куќиштето е направено од пластика/смола кое дава висок квалитет на производот, додека бојата на бројчаникот е сина. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен. Тоа значи дека може да издржи дожд, но не треба да биде потопен во вода. Часовникот се испорачува со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Glaceon (SUOW163)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.