Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Swatch Metro(SUOW164) – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Swatch Metro(SUOW164)

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 9.8 мм
  • Материјал на куќиште: пластика/смола
  • Ширина: 41 мм
  • Бројчаник: бела боја
  • Движење: кварцно (батерија)
  • Ремче: бело/гумено
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години
  • Унисекс часовник

4,200.00ден

2 in stock

1263. 2 in stock . / .

Description

Swatch Metro е функционален унисекс часовник од оригиналната колекција на Гент. Куќиштето е направено од пластика/смола кое дава висок квалитет на производот, додека бојата на бројчаникот е бела. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен.  Тоа значи дека може да издржи дожд, но не треба да биде потопен во вода. Часовникот се испорачува со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Metro(SUOW164)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.