Детали за продуктот

New

SWATCH MYSTERY LIFE

  • Аналоген часовник
  • Куќиште: пластика/смола
  • Ремче: метално.растегливо
  • Функција за датум: Да
  • Пол: унисекс
  • Движење: Швајцарски кварц (батерија)
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години интернационална

4,700.00ден

1 in stock

187. 1 in stock . / .

Description

Swatch Mystery Life е одличен унисекс часовник. Материјалот на куќиштето е пластика/смола. Карактеристиките на часовникот вклучуваат (меѓу другите) функција за датум. Часовникот е водоотпорен, но не значи дека треба да се бањате со него. Часовникот се испорачува со оргинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWATCH MYSTERY LIFE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.