Детали за продуктот

New

SWATCH NON SLIP

  • Колекција: Sport Mixer
  • Движење: кварцно
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Ремче: комбинација од црно, сино и бледо црвена боја
  • Ремче: силиконско
  • Дијаметар: 41 мм
  • Бројчаник: црна боја
  • Куќиште: пластично
  • Гаранција: 2 години интернационална

4,100.00ден

1 in stock

236. 1 in stock . / / .

Description

Часовник со стилски дизајн и тренди ремче. SWATCH NON SLIP моделот се издвојува од другите со мат црн бројчаник, сини стрелки и црвени бројки.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWATCH NON SLIP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.