Детали за продуктот

New

Swatch Siliblue (SUOW156)

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 10 мм
  • Материјал на куќиште: пластика/смола
  • Ширина: 41 мм
  • Бројчаник: сина боја
  • Движење: кварцно (батерија)
  • Ремче: сино/гумено
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години интернационална

4,400.00ден

3 in stock

1317. 3 in stock . / / .

Description

Swatch Siliblue е функционален часовник кој доаѓа од Think Fun колекцијата. Куќиштето е направено од пластика/смола, додека бројчаникот е во сина боја и дава уникатен изглед. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен. Тоа значи дека може да издржи мали прскања и дожд, но НЕ треба да биде потопен во вода. Часовникот се испорачува со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Siliblue (SUOW156)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.