Детали за продуктот

New

Swatch Sistem Clouds

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 14 мм
  • Материјал на куќиште: пластика/смола
  • Ширина на куќиште: 42 мм
  • Функција за датум: да
  • Бројчаник: црна боја
  • Движење: автоматик
  • Ремче: црно/гумено
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Гаранција: 2 години интернационална

8,300.00ден

1 in stock

297. 1 in stock . / / .

Description

Swatch Sistem Clouds е неверојатен унисекс часовник Sistem 51 колекцијата. Чаосвникот се карактеризира со куќиште од пластика/смола, додека бројчаникот е во црна боја. Карактеристиките на часовникот вклучуваат (меѓу другите) функција за датум. Ние го испраќаме со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Sistem Clouds”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.