Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
SWATCH SISTEM TUX – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

SWATCH SISTEM TUX

  • Колекција – SISTEM51 IRONY
  • Куќиште – Челик 316L
  • Ремче – Челик 316L
  • Стакло – Плексиглас
  • Дијаметар на куќиште – 42 мм
  • Механизам – Автоматик
  • Водоотпорност – 30 метри

13,200.00ден

1 in stock

50. 1 in stock . / .

Description

SWATCH ја надополнува својата колекција на автоматик часовници со нови, елегантни модели кои се произведени со највиско ниво на прецизност и швајцарски квалитет и кои нудат премиум вредност по достапна цена. Тоа што ја издвојува колекцијата  SISTEM51 IRONY е употребата на метал. Преку SISTEM51 IRONY, со употреба на високи перформанси и цврсти метали, SWATCH ја пренесува револуционерната  визија за софистициран дизајн на нивните автоматик часовници. Совршени за во канцеларија, како и за викенд авантури, часовниците се опремени со механизам со единствена централна завртка , резервна моќност од 90 часа , 17 патенти и само 51 составен дел. Новата колекција SISTEM51 IRONY  претставува совршен спој на едноставен и класичен дизајн со индивидуалниот стил по кој е познат брендот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SWATCH SISTEM TUX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.