Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Swatch Tv Time (YVS453MA) – FRIDAYSHOP

Детали за продуктот

New

Swatch Tv Time (YVS453MA)

  • Движење: кварцно
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Ремче: сребрено/метално
  • Куќиште: нерѓосувачки челик
  • Гаранција: 2 години интернационална
  • Ширина 43 мм
  • Дебелина 12 мм

10,800.00ден

2 in stock

1337. 2 in stock . / / .

Description

Swatch Tv Time е функционален машки часовник од оригиналната колекција на Гент. Куќиштето е направено од нерѓосувачки челик кое дава висок квалитет на производот, додека бојата на бројчаникот е сива. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен.  Тоа значи дека може да издржи дожд, но не треба да биде потопен во вода. Часовникот се испорачува со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Tv Time (YVS453MA)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.