Детали за продуктот

Ново

Swatch Yokorace (SUOB724)

  • Аналоген часовник
  • Дебелина на куќиште: 9.85 мм
  • Материјал на куќиште: пластика/смола
  • Ширина: 41 мм
  • Бројчаник: црна боја
  • Движење: кварцно (батерија)
  • Ремче: црно/гумено
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Унисекс часовник
  • Гаранција: 2 години

4,200.00ден

3 in stock

Compare
Спореди
1269. 3 in stock / .

Description

Swatch Yokorace е функционален унисекс часовник од оригиналната колекција на Гент. Куќиштето е направено од пластика/смола кое дава висок квалитет на производот, додека бојата на бројчаникот е црна. Овој часовник е на пазарот како водоотпорен.  Тоа значи дека може да издржи дожд, но не треба да биде потопен во вода. Часовникот се испорачува со оригинална кутија и гаранција од производителот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Swatch Yokorace (SUOB724)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.