Детали за продуктот

New

Tissot Ballade

  • Колекција – Ballade
  • Куќиште – Челик 316L
  • Ремче – кожно
  • Стакло – Сафирно стакло
  • Дијаметар на куќиште – 25,6мм
  • Механизам – Автоматик
  • Водоотпорност – 50м

59,800.00ден

1 in stock

44. 1 in stock . / .

Description

Станува збор за Tissot Ballade Powermatic 80. Ballade моделот е варијација на Powermatic 80, кој нуди сертифициран хронометарски механизам. Екстремно погоден часовник за носење кој може да се најде по нормална цена и се со убави движења на работното тело. Совршен механизам преточен во елеганција.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tissot Ballade”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.