Детали за продуктот

New

Tissot PR 100 (T101.417.33.051.00)

  • 2 години гаранција
  • Колекција: T-Classic
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Куќиште: 316L нерѓосувачки челик
  • Стакло: сафирски кристал отпорен на гребење
  • Движење: швајцарски кварц
  • Калибар: 13 1/4”’
  • Ремче: нерѓосувачки челик/црно
  • Должина: 41мм
  • Ширина: 41мм

25,100.00ден

2 in stock

1220. 2 in stock . / / .

Description

Tissot PR 100 е уникатен часовник наменет за секоја пригода. Се одликува со едноставна и елегантна колекција збогатена со ретро естетика која го симболизира луксузот, квалитетот и едноставноста на овој часовник.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tissot PR 100 (T101.417.33.051.00)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.