Детали за продуктот

New

Tissot TRADITION

  • 2 години гаранција
  • Колекција: T-Classic
  • Водоотпорност: 30 метри
  • Куќиште: 316L нерѓосувачки челик
  • Стакло: сафирски кристал отпорен на гребење
  • Движење: швајцарски кварц
  • Калибар: 10 1/2”’
  • Ремче: кожно/црно
  • Должина: 42мм
  • Ширина: 42мм

24,700.00ден

1 in stock

255. 1 in stock . / / .

Description

Tissot Tradition фамилијата нуди ултра модерни часовници во комбинација со современа технологија. Високо технолошката работа е совршено избалансирана со класичните детали и суптилни завршетоци.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tissot TRADITION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.