Детали за продуктот

Ново

Tissot V8 (T106.407.11.031.01)

  • Колекција – T-Sport
  • Куќиште – 316L нерѓосувачки челик
  • Ремче – нерѓосувачки челик/сиво
  • Стакло – Сафирно стакло отпорно на гребење
  • Дијаметар – 27.4 мм
  • Должина – 42.5
  • Ширина – 42.5
  • Механизам – Swiss automatic
  • Водоотпорност – 100 метри

26,300.00ден

2 in stock

Compare
Спореди
1229. 2 in stock / .

Description

Tissot V8 важи за моќен часовник кој може да го ставите на вашиот зглоб. Од 1853 до денешен ден, Tissot конкурентно ги изненадува и воодушевува купувачите со иновативните производи. Неуморен пионерски дух ја предводи компанијата уште од нејзините почетоци во малиот швајцарски град Le Locle.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tissot V8 (T106.407.11.031.01)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.