Детали за продуктот

New

Tissot V8 (T106.407.26.031.00)

  • Колекција – T-Sport
  • Куќиште – 316L нерѓосувачки челик
  • Ремче – кожно/црно
  • Стакло – Сафирно стакло отпорно на гребење
  • Дијаметар – 27.4 мм
  • Должина – 42.5
  • Ширина – 42.5
  • Механизам – Swiss quartz
  • Водоотпорност – 100 метри

26,300.00ден

2 in stock

1226. 2 in stock . / .

Description

Tissot V8 важи за моќен часовник кој може да го ставите на вашиот зглоб. Од 1853 до денешен ден, Tissot конкурентно ги изненадува и воодушевува купувачите со иновативните производи. Неуморен пионерски дух ја предводи компанијата уште од нејзините почетоци во малиот швајцарски град Le Locle.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tissot V8 (T106.407.26.031.00)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.