Детали за продуктот

Ново

Тоник против опаѓање на коса Wella Sp Men Care Maxximum Tonic 100мл

Тоник против опаќање на коса кој го продолжува животот на косата, ја зацврстува во ткивото и го стимулира метаболизмот на скалпот.

2,310.00ден

1 in stock

Compare
Спореди
151. 1 in stock / .

Description

Тоник против опаѓање на коса од високо квалитетниот бренд Wella SP. Овој тоник го содржи уникатниот Maxximum комплекс кој го продолжува животот на косата и ја зацврстува подобро во ткивата. Ефикасно се бори против загубата на косата преку коефинот кој го стимулира метаболизмот на скалпот.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тоник против опаѓање на коса Wella Sp Men Care Maxximum Tonic 100мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.