Детали за продуктот

Ново

Tucker Shirt-Stay

Извадената кошула од панталоните изгледа непрофесионално. Затоа Tucker Shirt-Stay користи револуционерен дизајн и функционалност со цел да го подобри вашиот професионален изглед. Доволно е удобен за секојдневно носење. Лесно прилагодлив и содржи уникатен механизам за заклучување, кога ќе видите колку добро изгледате никогаш нема да го напуштите домот без него!

Максимално истегнување 150 цм

1,300.00ден

5 in stock

Compare
Спореди
161. 5 in stock .

Description

Tucker е најлесниот и наједноставниот начин за да ја задржите вашата кошула втисната цврсто врз вашето тело и да не ви излегува од панталоните. Уникатен и лесен уред за користење кој користични еластична трака која овозможува значително подобрена слика. Не само што е удобно и сокриено, туку му дава тенок изглед на вашето тело. Гумените држачи гарантираат дека вашата кошула ќе остане втисната на вас. Нема повеќе засрамувачки изглед! Овој производ може да се користи за кошули, поло маици и блузи. Дизајниран е и за мажи и за жени кои бараат најдобро од нивниот изглед.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tucker Shirt-Stay”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Влез на сметка

Веќе постоечки корисник ?

Невалидна е-маил адреса.

6 или повеќе карактери , букви и бројки. Мора да користи најмалку 1 бројка.

Вашите информации нема да бидат споделени со трето лице.