Блог објава

Сезоната на матури и дипломски официјално е тука, а сите ние имаме барем еден близок млад човек кој ќе започне ново поглавје во својот живот. Без разлика дали е тоа факултет, “реалниот свет”, или можеби патување околу светот, изборот на подарок за овој човек треба да биде нешто кое ќе трае и кое ќе го потсеќа на вас.

За да ја олесниме потрагата по вистинскиот подарок, подолу ви претставуваме повеќе идеи за подароци според животниот стил, благодарение на првата специјализирана продавница за мажи FridayShop.

Одберете паметно!!

Swatch Blue Pool – може да го порачате на следниов ЛИНК

Одличен машки функционален часовник од колекцијата Big Irony.

Кафен машки паричник – може да го порачате на следниов ЛИНК

Идеален машки паричник за матурант кој ја сака слободата на движење и не го оптоваруваат гломазните работи околу него.

Mr Triton Gift Box – може да го порачате на следниов ЛИНК

Mr. Triton претставува кутија која во себе ги содржи едни од најважните модни детали кои му се потребни на еден матурант по одлична цена.

Оваа кутија вклучува три работи:

  • Црна лептир машна
  • Бело џебно марамче
  • Бела китенка за на сако

Calvin Klein Bewilder алка – може да ја порачате на следниов ЛИНК

Елегантна и функционална алка од познатиот бренд Calvin Klein која претставува совршен матурски подарок.

Машки бордо ремен – може да го порачате на следниов ЛИНК

Машки бордо кожен ремен кој одлично одговара за да го носите на матурската вечер со елегантен костум и чевли.

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.