Warning: Creating default object from empty value in /home/customer/www/fridayshop.mk/public_html/wp-content/themes/yolo-rubino/framework/core/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Топ 10 тренд производи кои може да ги купите – FRIDAYSHOP

Блог објава

Денеска во светот може да се најдат голем број корисни и иновативни производи се сечиј вкус. Но кога збориме за мажите и машката мода, постојат голем број на клучни производи кои треба да ги има секој маж. Од парфеми, дезодорански, чевли, па се до гардероба.

Денеска ќе ви ги претставиме 10 тренди производи кои може да ги најдете кај нас и на првата специјализирана онлајн продавница за мажи.

CALVIN KLEIN BOOST

Елегантна и минималистичка машка алка од светскиот бренд Calvin Clein. Можете да ја купите на следниот ЛИНК

Friday дрвена лептир машна

Еден од модните детали кои што е во тренд последниве неколку години кај мажите се дрвените лептир машни. Ексклузивен модел на лептир машна. Истата претставува рачна изработка и уникатно парче моден додаток изработена од високо квалитетни материјали. Можете да ја купите на следниот ЛИНК

Шоља – Чао

Креативно дизајнирана колекција на шољи од македонскиот креативец Тиноски кој е познат по уникатните рачно цртани порцелански шолји, чајници, чинии и други персонализирани подароци. Купи на следниот ЛИНК

Тајните на иновациите на Стив Џобс

Во Тајните на иновацијата на Стив Џобс, Кармин Гало ни го предава вистинскиот начин на размислување на Стив Џобс и на Епл. Оваа книга не е само за луѓето во маркетингот и во технологијата, иако и тие ќе имаат корист од една таква проникливост во нивните светови. Купи на следниот ЛИНК

Sox чорапи

Чорапите и тоа како знаат да бидат важни за вашиот стил. Битна е бојата, дизајнот, квалитетот, кројката, должината, и секако шарата. Нашиот совет е дека речиси секој аутфит кој го носиме заслужува да има и чорапа. Вашиот работен костум, фармерките, спортката гардероба. Купи на следниот ЛИНК

Login Account

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.